סדרה 300

על , סדרה 300 מעלה את רף הביצועים עוד יותר…

סדרת 300 עברה שדרוגים מרובים , שכולם נועדו לשפר הן את ביצועי השמע והן את המראה האסתטי , כיאה למעמד היותר פרימיום שלה. יחידות הדרייב החדשות תוכננו במקביל להציע צליל צלול ובס נקי  והספק גבוה. טוויטר כיפת האלומיניום בגודל 28 מ”מ כולל גם את טכנולוגיית ה-WDT Wide Dispersion™ ודרייבר מיד-בס אלומיניום בגודל 130 מ”מ שעוצב מחדש משתמש בקונוס סנדוויץ’ מאלומיניום קרמי ובמערכת מנוע לזריקה ארוכה. הרמקול בנוי מעץ MDF אינרטי של 18 מ”מ בצפיפות גבוהה עם טכנולוגיית חיזוק פנימי . גימור הרמקול עשוי פורניר עץ אגוז פתוח , אמיתי, הרמקול מגיע גם  בציפוי לכה שחורה או בלבן פיאנו.

התוצאה היא רמקול בגימור פרמיום הנותן חוויה מוזיקלית מעודנת, מדויקת ובעיקר מהנה. הרמקול מגלם את כל האיכויות שחברת ACOUSTIC ENERGY מפורסמת בהן… . 

AE300

ה-AE300 הוא רמקול קומפקטי המתאים לחדרים קטנים עד בינוניים. בהמשך ל-AE100 עטור הפרסים, הוא מציע עליית מדרגה משמעותית הן באיכות השמע, בחומרים ובגימור .

-, ה-AE300 משתמש בדור האחרון של יחידת מיד בס דרייבר בגודל 130 מ”מ . כולל חרוט סנדוויץ’ אלומיניום קרמי חדש עם פרופיל רדוד במיוחד ומערכת מנוע לזריקה ארוכה במיוחד, הטכנולוגיה החדשה מתהדרת בפיזור  צליל משופר, בס הדוק וטוויטר מותאם לוופר.

טוויטר חדש מאלומיניום 28 מ”מ פותח עבור סדרת 300  מה שמספק הספק גבוה ותהודה בסיסית נמוכה כדי להפחית עיוותים בצלילים. עם זאת, היתרון העיקרי של עיצוב חדש זה הוא מאפייני הפיזור המצוינים הודות למובילי הגלים שלנו בטכנולוגיית פיזור רחב. מוליכי הגלים מעצבים את הפלט האקוסטי של הטוויטר כדי להתאים לוופר ולספק חוויות שמע צלולה ונעימה.

התוצאה היא מוצר אודיו עם קווים נקיים ולא מבולגנים, המספק מצגת מרגשת ועוצמתית שבעלי אנרגיה אקוסטית מצפים לה כבר למעלה מ-30 שנה.

ה-AE300, בגימור מבחר של פורניר עץ אגוז אמיתי, מבריק פסנתר בשחור, לבן או סאטן, ישתלב בקלות בכל עיצוב בית המוצב על מעמדי רמקולים או מדפי ספרים.


Tarun “A British Audiophile” recently reviewed the AE300s and awarded them a Recommended badge. Head on over to his Youtube channel to watch the full review and discover why he compared them to the legendary BBC LS35a Monitors and described them as… “Well constructed cabinet with excellent finish at this price” “Attractive design will appeal […]

AE300

קונוס סנדוויץ’ מאלומיניום קרמי 130 מ”מ

כיפה 28 מ”מ

45 הרץ – 30 קילו הרץ

86dB

112dB

100 וואט

2.8 קילו-הרץ

6 אוהם

2 כיוונים

התאמה מגנטית דקיקה מבד

300 x 175 x 260 (HxWxD)

6.5 ק”ג (כל אחד)

Piano Gloss White, Piano Gloss Black ופורניר עץ אגוז אמיתי

 

יחידת כונן:

טוויטר:

טווח תדרים:

רְגִישׁוּת:

שיא SPL:

טיפול בכוח:

תדירות הצלבה:

עַכָּבָּה:

לְעַצֵב:

גרילים:

מידות (מ”מ):

מִשׁקָל:

גימורים:

גלריה

סטריאו סאונד יבואנית Acoustic Energy בארץ – הפצה שיווק ואולם תצוגה עם כל מגוון המוצרים
ניתן לבצע תאום להדגמה של כל אחד מהדגמים

התבור 40 קדימה | 050-7958164